Kursy komputerowe Poznań

poznankursy.pl powstało z chęci zmienienia podejścia ludzi, którzy chcieli by zająć się pracą z komputerem na poważnie.

Przede wszystkim jeśli chodzi o grafikę komputerową, która nadal traktowana jest w Polsce z przymrużeniem oka. Codziennie rodzi się duża ilość samozwańczych grafików, którzy nie są przygotowani na wymogi rynku. Konsekwencje tego widać w reklamach na ulicach i w mediach.
Poznankursy.pl pomaga firmom i osobom indywidualnym w przygotowaniu się do pracy w grafice komputerowej niezależnie czy to w celach zawodowych czy hobbystycznych.

Nasi wykładowcy to czynni zawodowo profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.
Ilość i jakość naszych klientów mówi sama za siebie. Współpracowaliśmy między innymi z: Kompania Piwowarska (przy markach: Lech, Żubr, Redds, Pilsner Urquel, Dębowe), Bank WBK, sieć sklepów LIDL, Orlen, Big Star Jeans, Pomorzanka, Zielona Budka, Zelmer, Decora, Zaspol, Bielenda, Ferrero Polska, C.H. Panorama, Polsat, Procter and Gamble.

Po skończonym kursie nie zostawiamy naszych podopiecznych samych sobie, w ramach możliwości pomagamy kursantom znaleźć praktyki zawodowe. Z najlepszymi kursantami podejmujemy stałą współpracę przy projektach graficznych, pracach biurowych lub eventach okolicznościowych.

Każdy uczestnik po zakończeniu kursu otrzymuje dyplom zaświadczający o poziomie zaawansowania.

Dbamy o wygodę naszych kursantów i dajemy im większe możliwości zdobycia wiedzy.
Ilość miejsc na każdym z kursów jest ograniczona, nie przyjmujemy więcej niż 10 osób na dany kurs.
Wyjątkiem jest rysunek malarstwo gdzie limit to 5 osób.

Jesteśmy członkami National Association of Photoshop Professionals oraz STGU - stowarzyszenia twórców grafiki użytkowej.

Graficy